Львівський суд оштрафував на ₴23 тис. лікаря за вимагання хабара за призначення інвалідності

Львівський суд оштрафував на ₴23 тис. лікаря за вимагання хабара за призначення інвалідності. лікар, суд, хабар, штраф, інвалідність, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Шевченківський районний суд Львова визнав лікаря-ортопеда-травматолога МСЕК Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи Ореста Рогуцького винним у вимаганні та одержанні хабара. Він вимагав 50 тис. грн хабара за призначення третьої групи інвалідності людині, якій вона належала за законом, повідомляє “Zaxid.net”.

Як йдеться у вироку суду, чоловік, будучи інвалідом третьої групи трудового каліцтва, хотів отримати довідку МСЕК щодо встановлення 3 групи інвалідності пожиттєво. 23 січня 2018 року Орест Рогуцький під час проведення медичного огляду чоловіка сказав, що йому треба заплатити 50 тис. грн за рішення, що сприятиме продовженню інвалідності. Після отримання хабара лікаря затримали правоохоронці.

Додамо, що у повідомленні СБУ Львівщини за 23 січня йшлось про затримання двох медиків за підозрою у вимаганні хабара, зокрема керівника та працівника МСЕК. Однак судять лише одного лікаря.

Орест Рогуцький визнав свою провину та уклад угоду про визнання винуватості з прокурором. Відтак суд визнав його винним у вимаганні та одержанні хабара. Чоловіка оштрафували на 23,8 тис. грн з позбавленням обіймати посади, пов’язані з із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарський функцій протягом року.

Софія Лазуркевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*