На Дніпропетровщині поліція викрила схему незаконних соціальних виплат на суму понад 5 мільйонів гривень (ФОТО)

На Дніпропетровщині поліція викрила схему незаконних соціальних виплат на суму понад 5 мільйонів гривень (ФОТО). дніпропетровщина, мсек, грошова допомога, корупційна діяльність, інвалідність, person, man, vehicle, car, outdoor, land vehicle, clothing, people, crowd

На Дніпропетровщині поліція викрила схему незаконних соціальних виплат на суму понад 5 мільйонів гривень. дніпропетровщина, мсек, грошова допомога, корупційна діяльність, інвалідність

За неправомірну вигоду громадяни через МСЕК отримували групу інвалідності, а в подальшому від держави – 200 тисяч гривень грошової допомоги. Встановлені учасники схеми, а також громадяни, які нею скористалися. Одного із зловмисників затримано.

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції України встановили та задокументували злочинні дії осіб, причетних до корупційної діяльності.

За певну винагороду через медико-соціальну експертну комісію учасники бойових дій безпідставно оформлювали групу інвалідності. Це давало змогу в подальшому отримати від держави грошову допомогу у розмірі 200 тисяч гривен. Вартість такої послуги – 40-50 тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що у корупційній схемі задіяна голова однієї з МСЕК, яка через громадського діяча отримувала кошти. Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано одержання посередником від громадян неправомірної вигоди на загальну суму 45 тисяч гривен. Також встановлені особи, які скористалися даними послугами. Сума заданих державі збитків становить понад 5 мільйонів гривень.

26 квітня на залізничному вокзалі м. Кам’янське оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції та слідчі обласної прокуратури затримали посередника. Він одержав ще частину хабара у розмірі 5 тисяч гривень за сприяння в оформленні групи інвалідності. Вказані гроші призначалися для голови МСЕК.

На даний час проводяться санкціоновані обшуки.

Департамент захисту економіки
Національної поліції України
тел. довіри (098) 103-96-59

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*