На Тернопільщині водій маршрутки відмовив ветерану АТО в пільговому проїзді

На Тернопільщині водій маршрутки відмовив ветерану АТО в пільговому проїзді. тернопільщина, ветеран ато, водій, маршрутка, пільговий проїзд

На Тернопільщині водій маршрутки відмовив ветерану АТО в пільговому проїзді. тернопільщина, ветеран ато, водій, маршрутка, пільговий проїздФото: Дмитро Харчук

У спілці ветеранів пообіцяли, що цю ситуацію триматимуть на контролі та вимагатимуть покарання керманича.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку пише голова Громадської організації “Воїни АТО Лановеччини” та представник Руху ветеранів України від Тернопільської області Дмитро Харчук, передає “Еспресо.Захід“.

12 лютого в мікроавтобусі сполучення “Хмельницький – Ланівці – Тернопіль” стався конфлікт між водієм і пасажиром з інвалідністю війни АТО. Чоловік відмовився везти бійця та грубив.

Ветеран Ігор Талабан вийшов із транспорту, сфотографував мікроавтобус і викликав поліціянтів. Правоохоронці склали протокол.

Дмитро Харчук, який розповів про цю ситуацію радить не нервувати і діяти відповідно законодавства. Необхідно написати заяву в поліції, яка разом з протоколом направляється до суду.

“Громадська організація “Воїни АТО Лановеччини” вже підготували листа на ім’я голів Тернопільської ОДА та Тернопільської обласної ради з вимогою звільнити водія та зняти цього перевізника з даного маршруту, а на постійній транспортній комісії розглянути інші пропозиції перевізників по цьому напрямку.

Органам влади та місцевого самоврядування негайно довести до відома всім перевізникам про дію закону України “Про статус учасників бойових дій…” в частині безоплатного перевезення учасників бойових дій, інвалідів війни (всіх, не лише АТО/ООС), членів родин загиблих та померлих воїнів, лише за пред’явленням посвідчення.

Як голова Громадської організації “Воїни АТО Лановеччини” та представник Руху ветеранів України від Тернопільської області, я звертаюсь до Міністерства у справах ветеранів України, депутатів всіх рівнів, керівництва Тернопільської області та безпосередньо членів транспортної комісії при ТОДА, з вимогою від побратимів про негайне звільнення водія даного маршруту з роботи та зняття перевізника з цього напрямку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*