Полтавщина: надаємо послуги маломобільним групам населення

Полтавщина: надаємо послуги маломобільним групам населення. полтавщина, удмс, паспорт, послуга, інвалідність

Полтавщина: надаємо послуги маломобільним групам населення. полтавщина, удмс, паспорт, послуга, інвалідність

Люди з інвалідністю та маломобільні групи населення часто потребують допомоги. Зокрема при отриманні паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотокартки до ПГУ по досягненню 25 чи 45 річного віку.

Міграційною службою у Полтавській області створюються всі умови для того, щодо вказані групи населення почували себе рівноправними громадянами своєї країни.

Так, днями до Новосанжарського сектору УДМС у Полтавській області звернувся житель села Зачепилівка Полтавської області пан Олег, для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. Нажаль тяжка хвороба, яка раптово спідкала його не дала змоги особисто забрати вже виготовлений паспорт. Адже заявник самостійно не пересувається та потребує постійного стороннього догляду.

Спеціалісти сектору доклали максимум зусиль, щоб процес отримання ID-картки був максимально комфортним. У визначений законодавством термін пан Олег отримав паспорт громадянина України та подякував працівникам сектору за вчасно надану послугу.

Продовжуємо допомагати та оперативно реагувати на потреби людей. Наближаємо перемогу разом! Все буде Україна!

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*