ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю”

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю”. громадське об'єднання, діяльність, обговорення, підтримка, інвалідність, hand, finger

Міністерство соціальної політики України розробило проект Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю” з метою урегулювання деяких питань щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю, запровадження інституційної підтримки та посилення представництва інтересів осіб з інвалідністю на державному та місцевому рівні.

З 14 квітня 2021р. по 5 травня 2021р. на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в мережі Інтернет було розміщено законопроект для громадського обговорення.

20.05.2021 в першій половині дня відбудеться публічне обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю” під головуванням Міністра соціальної політики Марини Лазебної.

Захід буде проведено в режимі онлайн обговорення на платформі ZOOM. Для отримання посилання, за яким відбудеться онлайн-засідання, необхідна обов’язкова реєстрація учасників до 12:00 18.05.2021 за посиланням https://forms.gle/4DPpihLyYpURCPh37.

Про час проведення онлайн обговорення буде повідомлено додатково після реєстрації на вказану Вами електронну адресу.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*