Правозахисники обговорили ситуацію навколо порушення прав людей із інвалідністю у Дніпрі (ФОТО)

Правозахисники обговорили ситуацію навколо порушення прав людей із інвалідністю у Дніпрі (ФОТО). дніпро, круглий стіл, правозахисник, працевлаштування, інвалідність, person, indoor, clothing, woman, wall, human face, smile, people, group, lecture. Jennifer Knapp et al. sitting at a table

Правозахисники обговорили ситуацію навколо порушення прав людей із інвалідністю у Дніпрі. дніпро, круглий стіл, правозахисник, працевлаштування, інвалідність

8 грудня у приміщенні Space Hub за ініціативи громадської організації “Правозахисна група “СІЧ” відбувся круглий стіл на тему “Механізми захисту прав людей з інвалідністю всередині закритих товариств та створених ними підприємств”, участь у якому взяли правозахисники, представники органів місцевого самоврядування та профільних громадських організацій, повідомляє Дніпроград.

“Сьогодні ми зібралися тут аби обговорити достатньо актуальну проблему захисту прав людей з обмеженими можливостями. У нашу організацію постійно звертаються люди з інвалідністю, які скаржаться на недотримання їхніх прав у певних товариствах, тому ми і зібрали тут представників різноманітних структур, які здатні допомогти у вирішенні цього питання”, – зазначила Наталья Кожина, представник ПГ “СІЧ”.

Зокрема, правозахисниками було звернено увагу на проблеми із доступом до публічної інформації товариствах, які опікуються людьми з обмеженими можливостями. Їхні керівники у багатьох випадках не розголошують публічні дані, що заводить юристів у глухий кут, коли справа стосується захисту прав інвалідів.

Також було обговорено стан речей навколо прийому людей з інвалідністю на роботу. Представники Державної служби зайнятості повідомили, що наразі близько 2000 підприємств не виконали норму з працевлаштування. Служба усіма засобами спонукає підприємців виправляти таку ситуацію та реалізовувати право інвалідів на працю. Для тих, хто бажає навчитися новим професіям, служба зайнятості проводить курси з перенавчання.

Учасники круглого столу разом із правозахисниками домовилися спільно вирішувати проблеми інвалідів, пов’язаних із проживанням у гуртожитках, працевлаштуванням, реалізацією правом на власне житло, праці тощо.

Антон Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*