Про безперешкодній доступ до правової допомоги людей з вадами слуху говорили на Дніпропетровщині

Про безперешкодній доступ до правової допомоги людей з вадами слуху говорили на Дніпропетровщині. бвпд, дніпропетровщина, вади слуху, зустріч, інвалідність

Про безперешкодній доступ до правової допомоги людей з вадами слуху говорили на Дніпропетровщині. бвпд, дніпропетровщина, вади слуху, зустріч, інвалідність

15 вересня директор Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Дишлюк зустрівся з працівниками підприємства «Об’єднання громадян «Парус-Метиз» Українського об’єднання глухих. Метою зустрічі було донести максимум інформації щодо прав осіб з інвалідністю та мало мобільних груп населення, зокрема про їх пільгові можливості користування безоплатною правовою допомогою.

Найактуальнішими для працівників цього підприємства, що мають вади слуху, виявилися: отримання пенсії по втраті годувальника; прийняття спадщини; особливості трудових відносин для осіб з інвалідністю, стягнення аліментів, розірвання шлюбу та інше.

Вільне спілкування між спікером та слухачами під час зустрічі стало можливим завдяки сурдоперекаладачці Лідії Дігтяренко.

Такий захід був дуже важливим та корисним для співробітників підприємства «Об’єднання громадян «Парус-Метиз». Виявилося, що мало хто з них знав про можливості вирішення юридичних питань з допомогою системи БВПД, – зазначила пані Лідія. – Корисними були й відповіді на болючі для осіб з інвалідністю питання, на які відповів директор Кам’янського МЦ з надання БВПД Андрій Дишлюк. А головне – домовилися про подальше спілкування та співробітництво.

Безоплатна правова допомога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*