Про порядок виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

Про порядок виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування. автомобіль, виплата, грошова компенсація, транспортне обслуговування, інвалідність, person, indoor. A person holding a sign

Умови виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування особам з інвалідністю визначено Порядком виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 № 228 (із змінами).

Грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування виплачуються особам з інвалідністю, законним представникам недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями.

Особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які перебувають в установах соціального обслуговування на повному державному утриманні, у місцях позбавлення волі відповідні грошові компенсації не виплачуються.

Виплата грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування особам з інвалідністю, законним представникам дітей з інвалідністю здійснюється у розмірі:

  • що мають автомобілі та мотоколяски – відповідно 22 відсотки та 16 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу, яка втратила працездатність, у розрахунку на місяць;
  • на транспортне обслуговування – 29 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу, яка втратила працездатність, у розрахунку на місяць.

Розмір грошової компенсації у 2020 році складає:

  • особам з інвалідністю, що мають автомобілі – 369,55 грн.
  • особам з інвалідністю, що мають мотоколяски – 268,76 грн.
  • особам з інвалідністю на транспортне обслуговування – 487,13 грн.

Грошові компенсації виплачуються рівними частинами двічі на рік – у березні за перше та у вересні за друге півріччя поточного року з дня їх призначення.

Для отримання консультації з питань виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування особи з інвалідністю, законні представники недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю мають право звернутися до органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*