Соціальний захист людей з інвалідністю – представники влади та громадськості об’єднали зусилля

Соціальний захист людей з інвалідністю – представники влади та громадськості об’єднали зусилля. львівщина, круглий стіл, соціальний захист, співпраця, інвалідність, indoor, wall, person, table, ceiling, people, computer, clothing, laptop, group. A group of people sitting at a table in a room

Соціальний захист людей з інвалідністю – представники влади та громадськості об’єднали зусилля. львівщина, круглий стіл, соціальний захист, співпраця, інвалідність

29 вересня у Львівській ОДА відбувся круглий стіл щодо співпраці органів державної влади Львівщини з громадськими організаціями людей з інвалідністю. Захід став платформою для діалогу різноманітних структур та організацій задля забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю.

«На Львівщині діє обласна програма для підтримки людей з інвалідністю та реалізації державної політики. Виконавцями цієї програми є всі органи державної влади дотичні до розв’язання проблем людей з інвалідністю. Соціальний захист людей з інвалідністю працює у декількох напрямках – виплата матеріальних допомог, субсидій, пільг на місцевому рівні, надання соціальних та реабілітаційних послуг, співпраця з громадськими організаціями в частині підтримки заходів соціального спрямування, проведення заходів з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю. Сьогодні важливо пробудити свідомість суспільства до розуміння потреб та проблем з якими зіштовхуються люди з інвалідністю», – розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

В межах заходу учасники обговорили реалізацію обласної комплексної Програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки, а також проблемні питання, які сьогодні постають перед людьми з інвалідністю.

Зазначимо, що круглий стіл відбувся в межах Всеукраїнської конференції «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», яка тривала у Львові упродовж 27-29 вересня. Упродовж трьох днів учасники обговорювали нові аспекти Державної політики із забезпечення захисту людей з інвалідністю, шляхи правового регулювання, напрямки роботи Фонду соціального захисту інвалідів, а також ознайомились із досвідом Республіки Польща у забезпеченні достатнього рівня життя людей з інвалідністю.

Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*