Столичний підприємець, прикриваючись громадською діяльністю, приховав від держави 9 млн гривень податків

Столичний підприємець, прикриваючись громадською діяльністю, приховав від держави 9 млн гривень податків. київ, злочинна схема, податок, підприємець, інвалід, wall, indoor, bottle, soft drink, drink, electronics, dish, several. A close up of a box on a table

Столичний підприємець, прикриваючись громадською діяльністю, приховав від держави 9 млн гривень податків. київ, злочинна схема, податок, підприємець, інвалід

Прокуратурою міста Києва направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора столичного підприємства, який прикриваючись діяльністю громадської організації із захисту прав інвалідів, організував злочинну схему ухилення від сплати податків.

Встановлено, що упродовж 2015-2016 років директор підприємства здійснював безтоварні фінансово-господарські операції з реалізації неіснуючого товару (цитрусу), що призвело до несплати до бюджету понад 9 млн гривень податків.

Під час обшуків, які були проведені в офісі згаданого підприємства, правоохоронці вилучили речі та документи, які підтверджують протиправну діяльність, зокрема чорнову бухгалтерію, нотаріальні документи, доручення та банківські картки, за допомогою проводилися фінансові операції.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч.3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, в особливо великих розмірах), ч. 3, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів) КК України.

В ході досудового розслідування, яке проводилося слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС України в м. Києва, прокуратурою міста з метою відшкодування завданих збитків підготовлено позов та накладено арешт на майно підозрюваного(4 квартири та 2 автомобіля преміум класу).

Прес-служба прокуратури міста Києва

Прокуратура міста Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*