У Харкові засудили водія рейсового автобуса, який, щоб не везти безкоштовно жінку-інваліда, побив її та виштовхав із салону

У Харкові засудили водія рейсового автобуса, який, щоб не везти безкоштовно жінку-інваліда, побив її та виштовхав із салону. харків, вирок, водій, суд, хуліганство, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Вироком Жовтневого районного суду м. Харкова 41-річного мешканця м. Мерефи визнано винним у хуліганстві (ч. 1 ст. 296 КК України).

Як розповіла начальник управління прокуратури області Тетяна Сотнікова, чоловіка засудили до 2 років обмеження волі. Враховуючи те, що підсудний визнав вину, розкаявся у заподіяному, суд прийняв рішення про звільнення його від покарання з іспитовим терміном на 1 рік.

Обставини справи:

У листопаді минулого року чоловік працював водієм рейсового автобусу. На зупинці в Харкові до салону транспортного засобу увійшла 60-річна жінка. Пасажирка показала водію посвідчення інваліда ІІ групи, яке дає право на пільговий проїзд. Однак водій почав ображати жінку нецензурною лайкою, вимагаючи сплатити за проїзд або вийти з автобуса.

Пасажирка залишилися в салоні. Тоді засуджений накинувся на неї з кулаками. Він ударив жінку в груди з такою силою, що вона впала та ударилася головою об двері. Після цього, зловмисник виштовхав потерпілу з автобусу ногами та поїхав.

Бив та ображав літню жінку агресивний чоловік на очах в інших пасажирів. Через падіння з автобусу потерпіла отримала чисельні забої.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Прокуратура Харківської області

2 реплік к “У Харкові засудили водія рейсового автобуса, який, щоб не везти безкоштовно жінку-інваліда, побив її та виштовхав із салону”

  1. АНАТОЛИЙ :

    ШТРАФ В РАЗМЕРЕ ЕГО ПОЛУГОДОВОЙ ЗАРПЛАТЫ БОЛЕЕ ДЕЙСТВЕННЫМ БЫ ОКАЗАЛСЯ!

    • Евгений :

      Меня такая снисходительность к негодяю, поправшему все нормы человечности возмущает также! Да на зоне его бы лучше наказали живущие по понятиям, чем наш “самый гуманный”. Поднять руку на старушку! Ей кто и как компенсирует убытки, травму, которая могла обойтись ой как дорого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*