У Києві презентують результати роботи Центру експертизи у сфері прав людей з інвалідністю

У Києві презентують результати роботи Центру експертизи у сфері прав людей з інвалідністю. гс ліга сильних, київ, безбар'єрність, інвалідність, інклюзивність

У Києві презентують результати роботи Центру експертизи у сфері прав людей з інвалідністю. гс ліга сильних, київ, безбар'єрність, інвалідність, інклюзивність

Результати роботи Центру експертизи у сфері прав людей з інвалідністю презентують 23 лютого у Києві в інформагентстві «Укрінформ». Про це повідомила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

За підсумками цього проєкту 30 громад України розпочали роботу над стратегіями та програмами відновлення щодо включення компонентів інклюзивності та безбар’єрності. Працювали експерти Центру і з підвищенням розуміння принципів інклюзії та безбар’єрності в суспільстві та серед представників влади.

У презентації візьмуть участь:

  • виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко,
  • адвокаційниця громадської спілки «Ліги Сильних» Ольга Гвоздік,
  • проєктний менеджер громадської спілки «Ліги Сильних» Богдан Кохан,
  • директор «Inclusive IT» Роман Боренько,
  • керівниця управління туризму Львівської міської ради Христина Лебідь.

Захід відбудеться 23 лютого о 10-00 в «Укрінформ».

Трансляцію в режимі онлайн можна переглянути на сайті та YouTube-каналі «Укрінформ». Акредитація представників ЗМІ до 17:00 22 лютого 2024 року: .

Центр експертизи у сфері прав людей з інвалідністю громадської спілки «Ліга Сильних» розпочав роботу у 2023 році. Ключова мета його роботи – надання експертизи для органів місцевого самоврядування під час їх роботи над стратегічними документами, які регулюють питання відбудови та розвитку громад, в частині дотримання інклюзивності, створення безбар’єрності та забезпечення прав людей з інвалідністю.

Нагадаємо, що Центр експертизи у сфері прав людей з інвалідністю громадської спілки «Ліга Сильних» працює завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії.

Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Вміст є виключною відповідальністю громадської спілки «Ліга Сильних» та не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Бойко Марина

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання організацій в інтересах осіб з інвалідністю «Ліга сильних»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*