У Миколаєві судитимуть голову медичної комісії за отримання неправомірної вигоди

У Миколаєві судитимуть голову медичної комісії за отримання неправомірної вигоди. мсек, миколаїв, неправомірна вигода, суд, інвалідність, person, clothing, wearing, coat, necktie. A man wearing a white shirt and blue tie

У Миколаєві судитимуть голову медичної комісії за отримання неправомірної вигоди. мсек, миколаїв, неправомірна вигода, суд, інвалідністьЗа належного процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області, слідчими поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно голови обласної спеціалізованої фтизіопульмологічної комісії МСЕК, яка обвинувачується у отриманні неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США від громадянина за отримання групи інвалідності.

Як вже повідомлялось, 16 лютого 2018 року, в приміщенні обласного протитуберкульозного диспансера, прокуратурою області спільно з слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Миколаївській області та працівниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в області затримано голову медичної комісії безпосередньо під час передачі коштів.

ЇЇ дії кваліфіковано за ч.1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

30 березня 2018 року обвинувальний акт скеровано до Миколаївського районного суду для розгляду по суті.

Загалом, з початку року до суду скеровано 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях з ознаками корупції проти 16 у минулому році.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Прокуратура Миколаївської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*