У Мінрегіоні обговорили зміни до ДБН щодо інклюзивності будівель та споруд

У Мінрегіоні обговорили зміни до ДБН щодо інклюзивності будівель та споруд. дбн, минрегион, засідання, обговорення, інвалідність

У Мінрегіоні обговорили зміни до ДБН щодо інклюзивності будівель та споруд. дбн, минрегион, засідання, обговорення, інвалідність

У Мінрегіоні відбулось розширене засідання Робочої групи з обговорення зауважень та пропозицій щодо внесення змін до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Захід пройшов під головуванням керівника експертної групи збереження архітектурної спадщини та створення безбар’єрного простору Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону Антоніни Банних та за підтримки Конфедерації будівельників України.

Представники міністерства, громадських організацій, що опікуються захистом прав осіб з інвалідністю, профільних проектних інститутів та представників будівельного бізнесу обговорили 18 пропозицій щодо внесення змін до особливих вимог до середовища життєдіяльності маломобільних груп населення та санітарно-гігієнічних вимог ДБН, що надійшли від Конфедерації будівельників України, Асоціації «Регіональне будівництво», ТОВ «Архіматика», Національного заповідника «Софія Київська», ГО «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України».

Зокрема, розглянуті пропозиції стосувалися зміни розмірів санітарно-гігієнічних приміщень у житлових будинках, збільшення розмірів універсальної кабіни у громадських будівлях і спорудах у разі влаштування її з окремим входом.

Керівник експертної групи Антоніна Банних подякувала усім, хто долучився до обговорення та допоміг з аналізом та визначенням проблем. Вона висловила сподівання на подальшу співпрацю під час обговорення проекту Зміни №1 ДБН В.2.2-40:2018.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*