У Житомирі судитимуть майора медслужби за одержання неправомірної вигоди від пораненого учасника бойових дій

У Житомирі судитимуть майора медслужби за одержання неправомірної вигоди від пораненого учасника бойових дій. лікар, неправомірна вигода, поранений, суд, інвалідність, table, person, indoor, wooden, hammer, tool. A close up of a person sitting on a wooden table

Прокуратура Житомирської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно лікаря військового шпиталю, якого підозрюють в одержанні 1 тис дол СЩА неправомірної вигоди від військовослужбовця (ч. 3 ст. 369-2 КК України), повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, ординатор військового шпиталю вимагав та отримав від пораненого під час бойових дій у зоні проведення ООС військовослужбовця неправомірну вигоду за видачу направлення для проходження медичної комісії щодо призначення бійцю групи інвалідності із зазначенням, що поранення пов’язане із захистом батьківщини.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*