У Мінветеранів провели чергове засідання щодо розгляду матеріалів про встановлення зв’язку інвалідності з пораненням

У Мінветеранів провели чергове засідання щодо розгляду матеріалів про встановлення зв’язку інвалідності з пораненням. ато/оос, засідання, комісія, поранення, інвалідність

У Мінветеранів провели чергове засідання щодо розгляду матеріалів про встановлення зв’язку інвалідності з пораненням. ато/оос, засідання, комісія, поранення, інвалідність

У Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України провели чергове засідання міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про встановлення зв’язку інвалідності з пораненням, одержаним від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

В ході засідання Міжвідомчої комісія, яку очолює Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет, розглянуто заяви цивільних осіб, постраждалих на території проведення АТО/ООС. Відкритим голосування було прийнято 12 рішень щодо встановлення факту отримання поранень.

До складу Міжвідомчої комісії входять представники Мінветеранів, інших державних органів та громадськості.

Усі подані заяви розглядаються відповідно до Порядку встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 306.

Для встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від військових боєприпасів на території Донецької та Луганської областей комісія аналізує матеріали Основними документами для розгляду є висновок медичного експерта, що засвідчує факт отримання поранень, витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань про відкриття кримінального провадження стосовно факту отримання постраждалою особою поранень тощо.

Наступне засідання Міжвідомчої комісії заплановано на 27 лютого 2020 року.

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*