У міській раді обговорили питання комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю (ФОТО)

У міській раді обговорили питання комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю (ФОТО). чоп, комплексна реабілітація, раннє втручання, робоча зустріч, інвалідність

У міській раді обговорили питання комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю. чоп, комплексна реабілітація, раннє втручання, робоча зустріч, інвалідність

23 березня у Чопській міській раді відбулася робоча зустріч, на якій обговорили питання комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю. На заході були присутні міський голова Валерій Самардак, начальник Міського центру соціальних служб Маріанна Граб, начальник управління праці і соціального захисту населення Марина Ряшко, спеціаліст Служби у справах дітей Алла Антонова, директор медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” Олег Кириленко, завідувач відділення раннього втручання Ірина Рошкович, завідувач відділення медичної реабілітації Валерій Дорофейчук та запрошені спеціалісти, котрі працюють із дітьми з особливими потребами, практичний психолог Чопського закладу загальної середньої освіти Тетяна Федчик і асистент вихователя закладу дошкільної освіти “Казка” м. Чоп Агнеса Красножонова.

Присутні обговорили питання створення групи денного перебування для дітей із інвалідністю, де би вони отримували усі необхідні послуги, спілкувалися з іншими дітками тощо.

Також було зауважено про можливість відкриття на території Чопської МТГ відділення раннього втручання, де надаватимуться такі послуги:

  • супровід сімей, які виховують малюків із порушенням розвитку;
  • підтримка родини в подоланні кризи;
  • розвиток дитини в природному середовищі та повсякденних активностях;
  • допомога родині у розвитку дитини життєво необхідних умінь та навичок;
  • сприяння покращенню взаємодії малюка із членами родини та соціуму;
  • рання інклюзія та сприяння адаптації дитини до дитячого садочка.

Також було зауважено, що у ході комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю діти із ДЦП матимуть можливість навчатися ходити на спеціальному тренажері “Локомат”, адже Закарпаття одна з восьми областей України, яка отримала такий апарат.

Чопська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*