Учасники бойових дій, які втратили кінцівки, зможуть безкоштовно отримати спеціальні спортивні протези

Учасники бойових дій, які втратили кінцівки, зможуть безкоштовно отримати спеціальні спортивні протези. убд, ветеран ато/оос, ортезування, протез, протезування

Учасники бойових дій, які втратили кінцівки, зможуть безкоштовно отримати спеціальні спортивні протези. убд, ветеран ато/оос, ортезування, протез, протезування

Ветерани АТО/ООС, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій, матимуть можливість за своїм бажанням отримати спортивні протези. Про це інформаційному агентству АрміяInform повідомив Уповноважений Президента України з питань реабілітації УБД Вадим Свириденко.

– Ми робимо все можливе, щоб наші захисники могли бігати, плавати та займатися різними видами спорту. Вже прийняті відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 518 «Про деякі питання протезування та ортезування учасників бойових дій». Уже найближчим часом ветерани за державні кошти зможуть отримати перші спортивні протези, – розповідає Вадим Свириденко.

За його словами, Україна має власних фахівців для протезування, які мають іноземний практичний досвід. Це важливо, бо деталі до спортивних протезів постачатимуться із-за кордону.

– Протез має бути зручним. Це надто прискіплива й відповідальна робота. Він виготовлятиметься для кожного воїна індивідуально. Однак ветерани АТО/ООС повинні розуміти: щоб отримати такий протез, кожен має довести, що його тіло готове до протезування й підтвердити це довідкою-дозволом від лікаря. Важливо також, що держава надає такий шанс кожному учаснику бойових дій, – наголосив Уповноважений Президента України з питань реабілітації УБД Вадим Свириденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*