Українські екіпажі поліції «опановують» жестову мову (ВІДЕО)

Українські екіпажі поліції «опановують» жестову мову (ВІДЕО). екіпаж поліції, жестова мова, перекладач, порушення слуху, спілкування

Українські екіпажі поліції «опановують» жестову мову. екіпаж поліції, жестова мова, перекладач, порушення слуху, спілкування

Міністерство внутрішніх справ України підтримало проєкт «Країна без бар’єрів до нечуючих», створений за ініціативи громадського руху «Соціальна єдність» для привернення уваги суспільства до потреб людей із порушенням слуху. Це необхідно для надання правової допомоги і оперативних роз’яснень людям з порушенням слуху в конкретних правових ситуаціях.

Відомство обладнало екіпажі поліції планшетами зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням, яке передбачає цілодобовий доступ до перекладачів жестової мови в режимі онлайн. Це рішення забезпечує зручне та комфортне спілкування полісменів з нечуючими людьми.

У громадській організації наголошують, що впровадження сучасних технологічних рішень не тільки спрощує комунікацію між чуючими та нечуючими людьми, а й забезпечує соціальну незалежність людей із інвалідністю, гарантує рівні права та можливості.

Responsible Future

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*