Уряд спростив забезпечення українців допоміжними засобами реабілітації

Уряд спростив забезпечення українців допоміжними засобами реабілітації. документ, допоміжні засоби реабілітації, забезпечення, оптимізація, інвалідність, wheel, sky, bicycle wheel, bicycle, land vehicle, tire, vehicle, outdoor, bike, sports equipment. A close up of a bicycle

Кабінет міністрів спростив для осіб з інвалідністю та окремих категорій громадян процедуру забезпечення та дострокової заміни допоміжних засобів реабілітації.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі постійний представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук за підсумками засідання уряду.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 05.04.2012 №321 «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку».

Так, згідно із змінами, спрощено процедуру забезпечення осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення допоміжними засобами реабілітації шляхом оптимізації переліку необхідних документів.

Водночас розширено можливості осіб для звернення за допоміжними засобами реабілітації шляхом подання документів через соціального працівника закладу охорони здоровʼя або безпосередньо працівнику Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Також уряд врегулював питання дострокової заміни засобів реабілітації, що були втрачені внаслідок бомбардувань, авіаударів та інших збройних нападів під час збройної агресії РФ проти України.

Крім того, визначено порядок здійснення обліку підприємств, які забезпечують осіб допоміжними засобами реабілітації, та подання ними документів до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*