Відбулось друге засідання робочої групи Мінсоцполітики щодо забезпечення транспортними засобами спеціалізованого призначення для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю

Відбулось друге засідання робочої групи Мінсоцполітики щодо забезпечення транспортними засобами спеціалізованого призначення для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. мінсоцполітики, засідання, перевезення, транспортний засіб, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

11 листопада 2021 року відбулось друге засідання робочої групи Міністерства соціальної політики України щодо забезпечення транспортними засобами спеціалізованого призначення для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших маломобільних груп населення.

Згідно з Порядком денним другого засідання робочої групи було прийнято рішення щодо надання в користування транспортних засобів спеціалізованого призначення додатково ще 9 виконавчим органам рад, протезно-ортопедичним підприємствам, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, які надали відповідні документи.

Оформлений відповідний наказ Мінсоцполітики за результатами другого засідання робочої групи буде розміщено на сайті Мінсоцполітики в рубриці „Особам з інвалідністюˮ (розділ „Програма придбання для ОТГ спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апаратуˮ).

Довідково

Перше засідання робочої групи відбулось 20.08.2021. За його результатами було прийнято рішення щодо надання в користування транспортних засобів спеціалізованого призначення 14 виконавчим органам рад, реабілітаційним закладам, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, які надали відповідні документи.

Наказ Міністерства соціальної політики України від 01.09.2021 № 485 „Про закупівлю та подальше надання в користування транспортних засобів спеціалізованого призначення для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення, та інших маломобільних груп населення” розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в рубриці „Особам з інвалідністюˮ (розділ „Програма придбання для ОТГ спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апаратуˮ).

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*