Жінкам з інвалідністю складніше знайти роботу, ніж чоловікам, – дослідження

Жінкам з інвалідністю складніше знайти роботу, ніж чоловікам, – дослідження. го fight for right, дослідження, жінка, робота, інвалідність

Жінкам з інвалідністю складніше знайти роботу, ніж чоловікам, – дослідження. го fight for right, дослідження, жінка, робота, інвалідність

Згідно з даними дослідження ГО FightForRight, жінки з інвалідністю частіше стикаються із труднощами під час пошуку роботи, ніж чоловіки з інвалідністю.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила Тетяна Герасимова, менеджерка проектів ГО Fight For Right, повідомляє Рубрика.

“Ми проводили соціологічне дослідження і виявили, що жінки з інвалідністю мають більше труднощів із працевлаштуванням, ніж чоловіки з інвалідністю. Гендерні стереотипи все ж таки тут теж мають вплив. Тобто жінки з інвалідністю стикаються з множинною дискримінацією”, – розповіла Тетяна Герасимова.

Водночас експертка зазначила, що про випадки із виплатою меншої зарплатні людині з інвалідністю їхній організації невідомі, хоча вона не виключила, що така проблема теж може існувати.

Як також відзначила Тетяна Герасимова, вони організовують школу для дівчат та жінок з інвалідністю “Лідерка”.

Набір на другу хвилю навчання триватиме до 1 лютого цього року.

Зареєструватися можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*