Б’юті-блогер перетворила хворобу на фішку (ФОТО)

Б’юті-блогер перетворила хворобу на фішку (ФОТО). емілі джонс, бьюти-блогер, захворювання, синдром елерса-данлоса, хвороба, person, human face, indoor, lipstick, fashion accessory, fashion, woman, cosmetics, black hair, necklace. A person looking at the camera

Б’юті-блогер перетворила хворобу на фішку. емілі джонс, бьюти-блогер, захворювання, синдром елерса-данлоса, хвороба

22-річна Емілі Джонс з Лондона стала відомим блогером незважаючи на важке захворювання, пише «Znaj.ua».

Емілі страждає синдромом Елерса-Данлоса – вродженого захворювання сполучної тканини. Через хворобу Емілі не може перетравлювати звичайну їжу і змушена постійно ходити з назогастральним зондом.

Дівчинка хворіла з дитинства, однак лікарі поставили їй діагноз тільки, коли їй виповнилося в 15 років. Захворювання зачіпає майже всі органи Емілі: від нього страждають суглоби, шкіра, м’язи, серце, шлунок і кишечник дівчини. Вона не може їсти, як звичайні люди і змушена приймати їжу через зонд.

Через болі в суглобах вона була змушена пересуватися на інвалідному візку. Проте дівчина продовжувала спілкуватися з друзями і, звичайно ж, мріяти. А в 17 років на сайті знайомств вона зустріла Джека, з яким зустрічається до сих пір. Саме Джек переконав кохану, що трубка не повинна перешкодити їй виконати свою мрію. І вона стала блогером.

Александр Титаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*