Чому активіст Іван Космина з Тернопільщини запланував подорож до Карпат на старому мотоциклі (ВІДЕО)

Чому активіст Іван Космина з Тернопільщини запланував подорож до Карпат на старому мотоциклі (ВІДЕО). іван космина, мотоцикл, подорож, інвалідний візок, інвалідність

Подорож до Карпат на дідовому “Дніпрі”. Старий мотоцикл житель села Вільхівчик Іван Космина спершу хотів просто відновити, але все ж відремонтував, щоб той їздив. Зараз транспорт доукомплектовують у Чорткові, аби Іван на інвалідному візку міг на власному прикладі показати – люди з інвалідністю можуть і мають жити повноцінно.

“Спочатку була ідея його відтворити до заводського вигляду. Але потім я вирішив, що хочу, аби він поїхав. Кожного року його вдосконалюю, минулого року я вже на ньому виїхав”, — пояснює голова ГО “Гусятинське районне об’єднання інвалідів “Вікторія” Іван Космина.

Але тепер транспорт готують до ще тривалішої подорожі. Адже збоку ще буде причіп, у якому буде їхати сам Іван із візком.

Мета подорожі Івана Космини проста, але суспільно важлива. Він ще раз хоче довести, що інвалідність – це не кінець життя.

“Зараз такий час, що з кожним днем кількість людей з інвалідністю збільшується не десятками, а сотнями. Я хочу донести, що немає нічого неможливого. А також щоб суспільство навчилося сприймати людей з інвалідністю”, — відзначає Іван Космина.

І, відповідно, створювали безбар’єрний простір не про людське око. Який би не унеможливлював, а навпаки допомагав людям жити повноцінно.

Але це не єдиний спосіб, яким Іван Космина вирішив проявити свою любов до мотоциклів. Чоловік вже готується відкривати у селі музей вело мототехніки. Подробиці — у сюжеті.

Ярослава Світла

«Т1 Новини»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*