Киянин створив найбільшу в Україні експозицію з сірників (ФОТО)

Киянин створив найбільшу в Україні експозицію з сірників (ФОТО). михайло горбаток, експозиція, рекорд, сірник, інвалідність

Киянин створив найбільшу в Україні експозицію з сірників. михайло горбаток, експозиція, рекорд, сірник, інвалідність

Михайло Горбаток, 32-річний киянин з діагнозом «дитячий церебральний параліч», встановив національний рекорд. Майстер власноруч створив найбільшу в Україні експозицію з сірників з оздобленням природними матеріалами та став рекордсменом у категорії «Сила волі».

Про це повідомила представниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова

В експозиції відтворена українська хата з подвір’ям, на якому розташована криниця-журавель та пасіка. Загальна кількість використаних сірників – майже 13 тис.

Для тину довкола подвір’я була використана лоза, дах хати, сараю та вуликів покритий соломою. Двері та ставні на вікнах відчиняються.

Це вже другий рекорд Михайла Горбатка, який має 1 групу інвалідності. У 2015 році був зареєстрований його перший рекорд – модель автомобіля з 6000 сірників.

Цікаво, що це – точна копія (завдовжки 70 см) фури DAF, усі 10 коліс та кермо обертаються, двері відчиняються, усе точно аж до дрібних деталей, наприклад, замка заднього борту, двірників та номерних знаків.

Тетяна Сененко

Big Kyiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*