Після 29 років на візку, встала, щоб піти до вівтаря: історія родини Єгорових (ФОТО, ВІДЕО)

Після 29 років на візку, встала, щоб піти до вівтаря: історія родини Єгорових (ФОТО, ВІДЕО). дцп, тетяна єгорова, діагноз, сім’я, інвалідність

Після 29 років на візку, встала, щоб піти до вівтаря: історія родини Єгорових. дцп, тетяна єгорова, діагноз, сім’я, інвалідністьФОТО: Суспільне Чернігів

Заради кохання жінка з паралічем ніг почала ходити й народила двох доньок. Тетяна Єгорова до 29 років пересувалася на візку, аж поки не зустріла свого чоловіка і не вирішила, що на весіллі буде йти сама, нехай і за допомогою милиць. У міжнародний день людей з інвалідністю, розкажемо про мрії, які виповнюються, повідомляє Суспільне.

“Я ніколи не думала, що в мене буде родина. Були у мене депресії, і мені моя невістка говорила, що ти не переживай, буде і в тебе ще родина. Але мені не вірилося, що людина з особливою потребою може мати повноцінну сім’ю”.

Після 29 років на візку, встала, щоб піти до вівтаря: історія родини Єгорових. дцп, тетяна єгорова, діагноз, сім’я, інвалідністьФОТО: Суспільне Чернігів
Тетяна Єгорова

Весілля відзначили у 35-річчя Володимира. Той день вони згадають з посмішкою. Цього року відзначили 10 років подружнього життя.

За рік після весілля здійснилась заповітна мрія Тетяни. Вона вперше стала мамою. У родині народилася дівчинка, її назвали Анастасією. Зараз донечці 9 років.

“Звісно я переживала, щоб дитина народилася здоровою і не взяла мого діагнозу. Але лікар мені сказав, що ДЦП не вирок. Народилася Настюша, здорова дівчинка у нас”, – розповіла жінка.

Зараз у родині їх четверо. За 6 років у родині народилася ще одна дівчинка – Даринка.

Тепер родина мріє про будинок. Кілька років тому у новорічну ніч згоріла їхня хата у Неданчичах.

І сім’я переїхала у Горбове. Останні роки живе тут. Але минулої зими помітили, що покрівля прогнила, каже Тетяна.

“Там вже все протрухло. Єдине, що ми не в силах самі зробити цей ремонт. Сказали, що у будь-який момент все може рухнути. Уявіть, у нас двоє дітей”.

Родина зверталася до Горбівського старостинського округу за допомогою. Але там на ремонт можуть виділити 1000 гривень, розповіла староста Валентина Дєдкова.

“Їм запропонували окремо оформити допомогу на Тетяну, окремо на Володимира. Але вони стали рахувати, що це досить мало коштів, хоча і ми пообіцяли дати робітника, який може їм допомогти. Підрівняти, підняти, сказали за домкрат аби там вирівняти. А повністю міняти дах це неможливо”.

Після 29 років на візку, встала, щоб піти до вівтаря: історія родини Єгорових. дцп, тетяна єгорова, діагноз, сім’я, інвалідністьФОТО: Суспільне Чернігів
Валентина Дєдкова

Ремонт обійдеться у 50 тисяч, порахували в родині. За 70 можна купити інший будинок у громаді. Щоб зібрати такі гроші з двох пенсій, потрібні десятиріччя, каже Тетяна. Але вірить, що їй вдасться і це.

“Якщо б я опустила руки у мене не було б сім’ї, у мене не було б того, що є зараз. Я б здобула професію, і багато чого не досягла у житті. На собі не можна ставити хрест. Головне знайти себе у цьому житті”.

Більше подробиць — у сюжеті:

Ксенія Рекун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*