Нік Вуйчич: Не важливо, скільки разів ви падаєте, важливо, скільки піднімаєтеся (ВІДЕО)

Нік Вуйчич: Не важливо, скільки разів ви падаєте, важливо, скільки піднімаєтеся (ВІДЕО). ник вуйчич, мотиватор, обмеження, особливими потребами, повноцінне життя, screenshot, person, man, human face. Nick Vujicic looking at the camera

Відомий на весь світ мотиватор Нік Вуйчич вчетверте приїхав до Києва. Він надихає жити і творити мільйони людей у всьому світі.

Він – жива легенда. Історія його життя дарує надію та віру мільйонам. Цього разу почути його промову на Хрещатику прийшли десятки тисяч людей. Вхід для всіх був безкоштовний.

Нік народився без рук та ніг. Але це не заважає йому жити повноцінним життям без обмежень. Він плаває, грає в футбол, пише книги, які стають бестселерами. У Ніка – красуня дружина і двоє синів, а нині вони очікують на двійню.

Нині у це важко повірити, але, коли йому було 10 – він хотів покінчити життя самогубством, бо не уявляв, як жити без рук та ніг, але згодом зрозумів – щастя не в кінцівках, а в серці та душі. Нині саме це він намагається донести до кожного.

Любити всіх і себе – таким, яким ти є і дякувати Богу за кожен день. Це філософія Ніка Вуйчича. Головне – зосереджуватися не на тому, чого ти не можеш, а на тому, що тобі може бути під силу.

Його слухають дорослі, і діти. У перших лавах перед сценою – основні слухачі Ніка. Люди з особливими потребами, зокрема ветерани АТО, які отримали поранення.

З пораненими бійцями АТО, які не мали можливості приїхати на Хрещатик, Нік зустрівся особисто. Адже кому, як не їм, найбільше нині потрібна підтримка.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*