Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Ніком Вуйчичем (ФОТО)

Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Ніком Вуйчичем (ФОТО). ник вуйчич, олександр турчинов, зустріч, поранення, інвалідний візок, person, sitting, indoor, furniture, table, man, clothing, human face, restaurant, dining table. Oleksandr Turchynov sitting at a table using a laptop

Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Ніком Вуйчичем. ник вуйчич, олександр турчинов, зустріч, поранення, інвалідний візок

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Ніком Вуйчичем, який прибув до України та виступив у неділю на Хрещатику, де для зустрічі з ним зібралося понад сто тисяч українців.

За словами О. Турчинова, таку кількість людей разом на центральній вулиці столиці він бачив лише під час Майдану.

Секретар РНБО України подякував Н. Вуйчичу за «натхненну проповідь, яка заряджала вірою та надією».

«Ваш приклад і ваше слово надзвичайно важливі для всіх, особливо для наших воїнів, яких було важко поранено в зоні проведення АТО, внаслідок чого вони втратили кінцівки чи прикуті до інвалідного візка. Ваш приклад надихає людей у всьому світі – не здаватись і знайти в собі сили, щоб зайняти активну позицію в суспільстві, долаючи перешкоди та випробування долі», – сказав О. Турчинов.

Своєю чергою, Н. Вуйчич зазначив, що попри всі негаразди, «завжди залишається місце для віри, надії та любові». «Саме це я хочу донести до українців: ваша доля, доля ваших близьких та вашої країни залежить лише від вас», – сказав він, додавши, що Україна – особлива країна, у якої велике майбутнє.

Рада національної безпеки і оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*