Ветеран ССО, який втратив ногу на війні, перемагає на турнірах з джиу-джитсу та мотивує інших (ВІДЕО)

Ветеран ССО, який втратив ногу на війні, перемагає на турнірах з джиу-джитсу та мотивує інших (ВІДЕО). артем кузьміч, ветеран ссо, джиу-джитсу, перемога, інвалідність

Мотивація від Vоїна

Ветеран бойових дій Артем Кузьміч народився в Білорусі. На захист України став з початком російської агресії. 2016 року розпочав службу у Силах спеціальних операцій. 2019 року підірвався на міні в районі проведення операції Об’єднаних сил та втратив ногу. Проте це не зупинило воїна і вже за кілька місяців після реабілітації він повернувся на службу як інструктор. Ті, хто проходили у нього навчання, не відразу розуміли, що їхній наставник має інвалідність.

2020 року життя Артема змінило джиу-джитсу. Він не шукає легких шляхів, змагається на рівні зі здоровими спортсменами і…перемагає їх. А ще – заохочує побратимів, які також дістали поранення, вставати з дивану і в жодному разі не сидіти, склавши руки.

Артем Кузьміч мріє відкрити спортивний зал для ветеранів, які дістали поранення, а також для дітей, інвалідів з народження, та шукає підтримки тих, хто може допомогти реалізувати цю ідею.

Військове телебачення України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*