“Втратила дві ноги від вибуху російської міни, але коханий її не залишив”: медсестра з Лисичанська вийшла заміж

“Втратила дві ноги від вибуху російської міни, але коханий її не залишив”: медсестра з Лисичанська вийшла заміж. весілля, медсестра, підтримка, травма, інвалідність

“Втратила дві ноги від вибуху російської міни, але коханий її не залишив”: медсестра з Лисичанська вийшла заміж. весілля, медсестра, підтримка, травма, інвалідність

27 березня повністю змінило життя медсестри Оксани з Лисичанська. Саме в цей день Оксана отримала мінно-вибухову травму, наступивши на невідомий предмет. Лікарі зробили їй чотири операції, але на жаль довелося ампутували дві ноги та пальці лівої кисті.

“Я йшла трохи попереду і побачила в землі снаряд, що стирчить. Чоловік йшов ззаду, говорив з другом. Я повернулася розповісти про свою знахідку – і одразу ж злетіла в повітря. Чоловік злякався, підбіг до мене і почав перемотувати кінцівки, що кровоточать. Швидка приїхала швидко, але лікарі відмовилися мене забирати. Не захотіли спускатися до ґрунтової дороги. Вони чекали на рятувальників, які винесуть мене”, – розповідає дівчина.

“Вранці 28 березня, виспавшись і відпочивши від операції, я побачила, що я не маю ніг. Лікарям довелося ампутувати їх на третину стегна. На лівій руці залишився тільки великий палець. Коли все трапилося на дорозі, я кричала, просила мене вбити. Мені не хотілося жити, не хотілося, щоби діти бачили мене з інвалідністю. Але завдяки підтримці рідних, знайомих та незнайомих людей, у мене відкрилося друге дихання. Я житиму заради своєї сім’ї”, – розповідає Оксана.

У Львові молода пара прямо у медичній палаті відсвяткувала весілля

Життя не варто відкладати на потім, переконані Оксана з Віктором, які відсвяткували весілля у лікарняній палаті. Саме тут, в одній із міських лікарень Львова, молода жінка отримує лікування й реабілітацію внаслідок важкої травми.

Оксана з Віктором уже шість років разом, виховують двох діток. Обручки їм купили у Львові, торт спекли волонтери. Церемонія відбулася в РАЦСі, а святкування – у палаті Центру хірургії.

Ось зворушливе відео з першого танцю молодої пари.

Тячів NEWS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*