Запорізький художник закарбував красу рідного міста у світлинах (ВІДЕО)

Запорізький художник закарбував красу рідного міста у світлинах (ВІДЕО). євген мерзлікін, запоріжжя, виставка, вчитель, художник

Запорізький художник закарбував красу рідного міста у світлинах. євген мерзлікін, запоріжжя, виставка, вчитель, художник

Знайомі краєвиди рідного міста запоріжці можуть побачити на світлинах Євгена Мерзлікіна. Роботи волонтера громадської організації “Українська спілка інвалідів” та вчителя історії можна побачити на виставці в одній з бібліотек міста. У Євгена слабкий зір, але попри це він має своє унікальне бачення світу. Нині – ділиться цим з містянами.

Яскравий «Дубовий гай», парк Перемоги, індустріальний лівий берег Запоріжжя та мальовнича Хортиця — це все можна побачити на світлинах Євгена Мерзлікіна. Фотографії були зроблені до повномасштабного вторгнення і для виставки митець обрав 15 найяскравіших робіт, які надрукували. Ще більше фото Євген презентував відвідувачам на проекторі.

Фотомистецтвом Євген займається вже понад десять років, з них п’ять – професійно. Розповідає, що полюбив фотографувати під час подорожей, аби назавжди зафіксувати місця, які сподобались. У Запоріжжі улюбленою локацією фотохудожника є «Дубовий гай», все – через його мальовничість. Вирішив організувати виставку, аби подарувати людям позитивні емоції та поділитися з оточуючими красою Запоріжжя.

“Насправді тут фотографії здебільшого Запоріжжя, – каже Євген, – по-перше для того, щоб привернути увагу запоріжців до того, що в нас в Запоріжжі дійсно є місця, де можна погуляти, де красиво. Тому що зараз, на жаль, подорожі Україною неможливі здебільшого в таких умовах, які у нас зараз є. Ну і, звичайно, хотілося привернути увагу здебільшого просто до міста Запоріжжя.”

Долучилась до виставки й 15-річна Надія Кузькіна. Дівчина зараз перебуває за кордоном та залюбки погодилась долучитися до заходу – онлайн. Надія у відповідь на збройну агресію пише проникливі вірші, у яких висловлює свої почуття. Кілька творів юна поетеса і зачитала й для усіх відвідувачів виставки.

Цим заходом організатори хотіли привернути увагу запоріжців до людей з інвалідністю, які, незважаючи на негаразди зі здоров’ям, продовжують жити та творити.

Євген, в свою чергу, продовжуватиме фотографувати. Після перемоги хоче здійснити мандрівку Україною, аби зробити фотографії й інших міст. Розпочати планує з Харкова. А нині – запрошує запоріжців помилуватись такими знайомим краєвидами рідного міста. Зробити це можна ще протягом кількох тижнів у міській бібліотеці за адресою: вулиця Незалежної України, 68а.

Телеканал MTM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*