У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району завершився проєкт «Поділися своєю добротою!»

У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району завершився проєкт «Поділися своєю добротою!». київ, центр комплексної реабілітації, милосердя, проєкт поділися своєю добротою!, інвалідність

У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району завершився проєкт «Поділися своєю добротою!». київ, центр комплексної реабілітації, милосердя, проєкт поділися своєю добротою!, інвалідність

В середині листопада щороку світ відзначає міжнародний День толерантності, а в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва завершився проєкт «Поділися своєю добротою!», метою якого було знайти та залучити різні ресурси для виховання у дітей чуйності, доброти, милосердя, шанобливого ставлення до старших, членів родини, людей, які опинилися в тяжких життєвих обставинах. На сьогоднішній день – це досить важливе питання.

Педагоги Центру вчать дітей говорити добрі слова, оцінювати свої дії, виховувати почуття доброти, поваги до рідних, близьких, друзів, братів наших менших.

Підсумком проєкту, у День толерантності, проведено тематичний урок «Планета Доброти», на якому діти мали можливість проаналізувати хід проекту, пригадати прислів’я, приказки про добро, послухати повчальні притчі, подивитися мультфільм та погратися в ігри.

У цей день була унікальна можливість передати зібрані для родин з деокупованих територій теплі речі, продукти харчування. Для воїнів в зону бойових дій передали окопні свічі, нижню білизну, а для поранених у госпіталь.

Також у рамках Дня толерантності в гості до дітей Центру завітали ученики вищого професійного училища № 33 разом із майстром виробничого навчання Лесею Жовтенко та класним керівником. Кожна дитина в Центрі отримали від гостей солодкі подарунки, які виготовили своїми руками.

Сподіваємось що, такий День не залишить нікого без добра та щирості, тепла і уваги, толерантності та поваги. На цьому добрі справи великих сердець не закінчуються. Далі буде…

Джерело: Управління соціального захисту населення Святошинської РДА

Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*