Зірка паралімпійської плавчині з Херсону засяяла на “Площі зірок” у столиці

Зірка паралімпійської плавчині з Херсону засяяла на “Площі зірок” у столиці. єлизавета мерешко, площа зірок, плавчиня, спортсменка, чемпионка

Зірка паралімпійської плавчині з Херсону засяяла на “Площі зірок” у столиці. єлизавета мерешко, площа зірок, плавчиня, спортсменка, чемпионка

“Площа зірок” у столиці поповнилась іменем херсонської спортсменки, яка торік стала однією з героїнь кампанії “Моршинська Спорт”. Відтепер зірка Єлизавети викарбувана в центрі Києва поруч з пам’ятними знаками видатним сучасникам, що досягли значних результатів у спорті й мистецтві.

“Вже третій рік поспіль ми знайомимо українців з крутими спортсменами, справжніми супергероями, які виборюють перемоги на міжнародній арені та щодня працюють над образом сильної сміливої сучасної України у світі. Вже вдруге за останній час я маю за честь анонсувати відкриття іменних зірок героїв кампанії “Моршинська Спорт”. Цього разу чудової спортсменки, плавчині з Херсону, багаторазової чемпіонки й призерки Паралімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро, багаторазової чемпіонки та призерки світу та Європи, рекордсменки світу з плавання – Єлизавети Мерешко.

Єлизавета – справжня зірка спорту, абсолютне натхнення для кожного з нас та гордість для цілої країни. Вона щодня доводить, якщо щосили гребти – вдасться фінішувати переможницею, хай там що. І не важливо, брасом, на спині або вільним стилем. Головне – з вірою в результат, у власні сили й класну команду, що завжди поруч”, — розповідає директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

“Привіт, я Єлизавета, мені 28 років і у мене є власна іменна відзнака на “Площі зірок” в Києві. Чи мріяла я, що колись скажу подібне? Ні, точно ні. Але я безмежно вдячна й щаслива, що мені випала честь отримати власну зірку та закарбувати ім’я в пам’яті одного з найкращих міст у світі. Тим паче в такій крутій компанії!

Сподіваюсь, що разом з моїми колегами, командами паралімпійської та дефлімпійської збірних України ми надихнемо дівчаток і хлопчиків по всій країні займатись спортом, долати перепони та йти до власних цілей. Адже кожен з нас – рекордсмен у своєму житті та справжній переможець над собою. Варто лише невпинно працювати та вірити у власну зірку!”, – коментує Єлизавета Мерешко.

Зірка паралімпійської плавчині з Херсону засяяла на “Площі зірок” у столиці. єлизавета мерешко, площа зірок, плавчиня, спортсменка, чемпионка

Нагадаємо, херсонка Єлизавета Мерешко — українська плавчиня, чемпіон та призер Літніх Паралімпійських ігор. Майстер спорту України міжнародного класу.

Займається плаванням у Херсонському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Багаторазова чемпіонка та дворазова срібна призерка Європи 2014 року.

Триразова чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу 2015 року.

Багаторазова чемпіонка (200 м кмп., 100 м вільним стилем, 400 м вільним стилем, естафета 4х50 вільним стилем), дворазова (100 м брас, 50 м в/с) та бронзова призерка (100 м на спині) чемпіонату Європи 2016 року.

Торік Єлизавета Мерешко разом зі світовою рекордсменкою зі стрибків у висоту, віце-чемпіонкою світу Ярославою Магучіх, чемпіоном Європи з важкої атлетики Дмитром Чумаком та дворазовим чемпіоном Паралімпійських ігор, багаторазовим чемпіоном Європи та світу, рекордсменом світу з легкої атлетики Ігорем Цвєтовим стали головними героями рекламної кампанії “Моршинська Спорт”.

Любимый Херсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*