Протез – бою не завада: три історії військових, які після ампутації повернулися на передову

Українських військових, які внаслідок неоголошеної війни на Донбасі втратили кінцівки, сотні. «Це, – кажуть поранені солдати, – наша плата за майбутнє України». При цьому багато з них, попри ампутацію, не опускають рук і продовжують воювати за наше мирне життя і краще майбутнє: хтось стає психологом чи волонтером, а хтось – повертається на передову.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як колишній боєць АТО після втрати ніг завоював золото у спорті і відкрив бізнес (ВІДЕО)

Олександр Чалапчій з Кіровоградщини. У 2014 році внаслідок артобстрілу втратив обидві ноги. Адаптуватись після тривалого лікування та реабілітації допомогла власна справа і спорт.

Детальніше…Додати коментар (0)

Український офіцер Сергій Романовський, який втратив на Донбасі ногу, зробив 75-й стрибок із парашутом і готується писати дисертацію (ВIДЕО)

Начальник Департаменту патрульної поліції Нацполіції Євген Жуков опублікував ролик про українського офіцера Сергія Романівського, який після втрати в бою ноги, зумів зробити 75-й стрибок із парашутом, а зараз готується до участі в турнірі “Айронмен” і написання кандидатської дисертації.

Детальніше…Додати коментар (0)

Змагання без обмежень – «Ігри героїв» відбулися у Херсоні (ВІДЕО)

До Дня Незалежності України на центральній площі Херсона відбулися змагання із кросфіту. Учасники «Ігор героїв» воліють власним прикладом показати людям із обмеженими можливостями, що вони можуть жити повноцінним життям і займатися спортом на професійному рівні. У змаганнях взяли участь ветерани війни з Росією а Донбасі…

Детальніше…Додати коментар (0)

Кто имеет право на бесплатное обслуживание на протезном заводе

– Мне дали направление из военного госпиталя на протезный завод для получения ортопедической обуви и пояса штангиста. Инвалидности у меня нет, имею ли я право как сын погибшего в годы Второй мировой войны на бесплатное обслуживание?

Детальніше…Додати коментар (0)

Працівники обласного управління Фонду соціального страхування в Донецькій області відвідали санаторій «Слов’янський»

На свято державного прапору – 23 серпня цього року до інвалідів з спинальним профілем захворювання, що перебувають на лікуванні у санаторії «Слов’янський», завітали відвідувачі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Теннис для всех. В Покровске прошел чемпионат области по инваспорту (ВИДЕО)

В Покровске впервые состоялся открытый личный чемпионат Донецкой области по настольному теннису среди спортсменов с поражениями опорно-двигательного аппарата. Приурочили его ко Дню независимости Украины. Организаторами мероприятия выступил Донецкий региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов «Инваспорт».

Детальніше…Додати коментар (0)