Приглашаем на конференцию «DIRFloortime, эрготерапия и сенсорная интеграция для всех»

20—21 апреля в Киеве состоится уникальная конференция, на которой ведущие специалисты из США, Индонезии и Украины подробно расскажут о модели DIRFloortime, одной из наиболее эффективных в работе с детьми аутистического спектра. Участники узнают, как применять ее в разных ситуациях на практике.

Детальніше…Додати коментар (0)

12 квітня — Лекція УГСПЛ «Права людей з інвалідністю та осіб з проблемами психічного здоров’я. Запобігання та протидія дискримінації за ознакою інвалідності та стану здоров’я»

У рамках співпраці Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та УГСПЛ для магістрів відділення “Міжнародне право” та усіх бажаючих відбудеться відкрита лекція «Права людей з інвалідністю та осіб з проблемами психічного здоров’я. Запобігання та протидія дискримінації за ознакою інвалідності та стану здоров’я» (4 год.).

Детальніше…Додати коментар (0)

Доступ до правосуддя осіб з психічними та інтелектуальними порушеннями. Проблеми та перспективи (ВІДЕО)

У питанні доступу осіб з психічними та інтелектуальними порушеннями до правосуддя комунікативний бар’єр є одним із найбільших.

Про це повідомив директор правозахисної організації «Права людини» Віталій Дроботун під час прес-конференції в Укрінформі…

Детальніше…Додати коментар (0)

Над прірвою інвалідності

Калуш. Людей з фізичними чи розумовими вадами нині називають толерантно – «люди з інвалідністю». Та за толерантною назвою ховається багато умовностей, які українське суспільство долає дуже повільно. Набагато легше сховати проблему, ніж голосно про неї говорити.

Детальніше…Додати коментар (0)

День відкритих дверей у Тернопільському ТОВ «Шредер»

За ініціативи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у ТОВ «Шредер» відбувся День відкритих дверей на виробництві за участю 11 тернополян з обмеженими фізичними можливостями, які шукають роботу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Летом одесситы с особыми потребностями смогут свободно изучать морское дно

В соответствии с Городской целевой программой «Равенство» в районе траверса пляжа «Дельфин» до начала курортного сезона выполняются работы по текущему ремонту мест для отдыха и организации досуга инвалидов-дайверов. Об этом в ходе отчетной пресс-конференции в пресс-центре «Одессит» рассказал начальник управления…

Детальніше…Додати коментар (0)