Інклюзія по-канадськи. Як навчають дітей з ООП за океаном

Усі загальноосвітні школи в Канаді інклюзивні. Проте залишилися і спеціалізовані школи, обладнані необхідною технікою, матеріалами, з потрібним персоналом. Часом дітям з важкими порушеннями складно інтегруватися у звичайний клас, тому вони навчаються в таких школах.

Детальніше…Додати коментар (0)

Марина Порошенко презентувала перший на Івано-Франківщині мобільний Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО)

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Івано-Франківську область із робочою поїздкою. У Коломиї Перша леді ознайомилася з роботою спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Т. Г. Шевченка, яка має понад столітню історію.

Детальніше…Додати коментар (0)

Генетик Наталія Ярема: «Батькам дітей, хворих на орфанні захворювання, хочу сказати, що рідкісна хвороба – це ще не вирок!»

Про хворих на рідкісні (орфанні) хвороби тривалий час у нашій країні намагалися не говорити вголос. А це означає, що хворі, велика частина серед яких діти, були практично покинуті напризволяще, не маючи ні ліків, ні фахівців, які би знали і підказували дієві методи лікування. Коли лікарі ставлять дитині невтішний діагноз, батьки виявляються абсолютно неготові до майбутніх…

Детальніше…Додати коментар (0)

Любов на візку

Як вистояти під громадським тиском і знайти свою формулу щастя?

Віктор Карпов народився і виріс в Запоріжжі. Йому було всього 21 рік, коли в 2005 році він поїхав у справах до Кривого Рогу. Але в дорозі сталося страшне ДТП:

Детальніше…Додати коментар (0)

«Особливих» педагогів готують на факультеті здоров’я та фізичного виховання УжНУ

Інклюзивне навчання, яке вже десятиліттями є невід’ємною складовою європейських та світових освітніх стандартів, успішно запроваджується і в Україні. Інклюзія допомагає особливим дітям навчатися в загальному освітньому середовищі, у колі своїх однолітків, і головне її завдання – аби жоден з них не відчував себе інакшим, а також створення рівних можливостей…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Житомирському апеляційному суді відбувся семінар-тренінг «Інклюзивний суд: основні поняття і шляхи розвитку»

1 березня 2019 року в Житомирському апеляційному суді відбувся семінар-тренінг для суддів та працівників Житомирського апеляційного суду, суддів та працівників місцевих судів міста Житомира й Житомирської області «Інклюзивний суд: основні поняття і шляхи розвитку». Організаторами заходу виступили Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна…

Детальніше…Додати коментар (0)