Послуга раннього втручання буде працювати в 10 областях України (ВІДЕО)

В Україні збільшиться кількість областей, які надаватимуть послуги з раннього втручання. Харківщина – в числі таких регіонів. Кабінет міністрів затвердив відповідну програму на найближчі три роки.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні запрацювала система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Харкові відкриють перше в Україні інклюзивне модельне агентство

Проект «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності у місті Харкові» реалізують у місті.

Як повідомила 29 травня в прес-центрі Харківської міської ради начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів…

Детальніше…Додати коментар (0)

Життя на візку: мами особливих дітей Тернополя розповіли про труднощі (ВІДЕО)

Життя людей з обмеженими можливостями відтепер буде комфортнішим. В дію вступили нові будівельні норми. Мова йде про облаштування пандусів, тротуарів, спеціальних доріжок й табличок для незрячих, доступність громадських закладів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ключове слово – людина: криворіжці руйнують стереотипи про людей з інвалідністю

28 травня у СтудХабі Криворізького державного педагогічного університету зібралися люди з інвалідністю та інші городяни, щоб зробити перші кроки до руйнування стереотипів, які виникли у суспільстві.

Детальніше…Додати коментар (0)

Чуднів перевірили на доступність для маломобільних верств населення (ФОТО)

28 травня у м. Чуднові провели засідання комітету для забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури. У місті проінспектували ряд соціальних об’єктів, які переважно адаптовані для людей з обмеженими можливостями для вільного та безперешкодного отримання…

Детальніше…Додати коментар (0)

Чудово, але погано. Про людей з особливими потребами на екрані

Під час другого півфіналу Євробачення був дуже щемливий виступ — співав ізраїльський гурт «Шалва Бенд». Його учасниками є, як політкоректно кажуть, люди з особливими потребами. Або з інвалідністю. Фізичні особливості в різних учасників були різного роду — на вигляд про декого було й не розгледіти, що це так.

Детальніше…Додати коментар (0)

Рада не змогла замінити термін “інвалід” у Податковому кодексі

Народні депутати відхилили проект закону про внесення змін до Податкового кодексу в частині введення термінів “особа з інвалідністю” замість “інвалід”. За відповідний законопроект №8402 проголосували 184 народних депутати.

Детальніше…Додати коментар (0)

Методичні рекомендації щодо спілкування з людьми, які мають інвалідність

Основні принципи етикету в спілкуванні з людьми з інвалідністю.

Центральним правлінням Українського товариства глухих (веб-сторінка http://utog.org) розроблені методичні рекомендації з питань організації взаємодії з особами з порушенням слуху.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей

З початку запровадження реформи «Нова українська школа» в галузі освіти багато чого змінилося. Одна із провідних тез реформи – навчання має комфортним й доступним для кожного. Згідно із вимогами реформи, інклюзія має бути доступна у всіх закладах шкільної й дошкільної освіти. Наразі по всій Україні для потреб особливих діток почали відкривати ресурсні…

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 14
1 2 3 14