У Київському університету імені Бориса Грінченка створено умови для студентів з інвалідністю

У Київському університету імені Бориса Грінченка створено умови для студентів з інвалідністю КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДОСТУПНІСТЬ МОНІТОРИНГ СТУДЕНТ ІНВАЛІДНІСТЬ

Працівник Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснив моніторинговий візит до Київського університету імені Бориса Грінченка, зокрема до навчального корпусу, що знаходиться на столичному бульварі Ігоря Шамо, 18/2.

В ході моніторингу встановлено, що приміщення університету відповідає вимогам доступності для потреб осіб з інвалідністю. Зокрема, наявні пандуси, ліфт, коридори та аудиторії достатньо широкі для проходження інвалідного візка, кабіни санітарних вузлів обладнано належним чином. На прилеглій території та в приміщенні університету особи з інвалідністю мають можливість пересуватися без сторонньої допомоги.

З лютого 2019 року в університеті функціонує ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю, в якому вони отримують психологічний та соціальний супровід.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*