Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю

Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю ІНВАЛІДНІСТЮ ІНВАЛІДІВ

  1 22 4 robota 1До відома директорів підприємств, установ та організацій м. Харкова та Харківської області.

Шановні роботодавці!

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проект реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проекту, 26 лютого 2016 року, у Харкові буде проводитися тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Захід підтримано Харківським обласним центром зайнятості, Харківським міським центром зайнятості та Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика до участі у роботі тренінгу. Захід відбудеться 26.02.2016 в медіа центрі «Время» за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 72 (2 поверх, бізнес-центру Platinum Plaza).

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15.00 24 лютого 2016 року за тел. (073) 064 73 98, (073) 064 73 97 або на електронну адресу *protected email*

Генеральний Секретар Національної
Асамблеї інвалідів України,
координатор проекту НАІУ В.Назаренко

Національна Асамблея інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*