На Вінниччині впроваджується проект щодо захисту прав та поліпшення якості життя людей з інвалідністю

На Вінниччині впроваджується проект щодо захисту прав та поліпшення якості життя людей з інвалідністю. вінниччина, прес-конференція, проект, суспільство, інвалідність, human face, person, text, clothing, indoor, woman, sign, posing, screenshot. A group of people posing for a photo

На Вінниччині впроваджується проект щодо захисту прав та поліпшення якості життя людей з інвалідністю. вінниччина, прес-конференція, проект, суспільство, інвалідність

12 липня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» щодо реалізації проекту «Покращення якості життя людей з інвалідністю шляхом захисту їх прав та надання соціальних послуг у Вінницькій області», що фінансується фінським фондом «ABILIS».

Зазначимо, що фонд «ABILIS» було створено у Фінляндії у 1998 році особами, які мають різні форми інвалідності. Організація спрямовує свою діяльність на підтримку людей з інвалідністю, їх соціальну реабілітацію та правовий захист у країнах, що розвиваються.

«Наша мета полягає у поліпшені якості життя осіб з інвалідністю, які проживають на Вінниччині, шляхом захисту їх прав та поліпшення процесу інтеграції в суспільство протягом другої половини 2018 року», – зазначила голова Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», керівник проекту Ірина Саранча.

Планується, що проект охопить близько 550 осіб з міста Вінниці та Вінницької області. Соціальним партнером проекту є Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

«Студенти, які в майбутньому стануть вчителями початкових класів, асистентами педагогів, соціальними працівниками зможуть здобути практичні навички роботи з дітьми з інвалідністю, навчитися якісно та професійно надавати послуги, а також допомогти їм адаптуватися до повноцінного життя у суспільстві», – відзначила волонтер проекту, кандидат педагогічних наук, асистент Кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Анна Хіля.

За словами психолога проекту Олени Смірнової, за підсумками реалізації проекту «Покращення якості життя людей з інвалідністю шляхом захисту їх прав та надання соціальних послуг у Вінницькій області» буде проведено соціальний форум «Побачити цінність кожного». Окрім того, проект передбачає створення колекційної кімнати, розробку та видання спеціалізованого довідника по доступності, а також створення соціального відеоролику з тематики включення людей з інвалідністю до соціуму.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*