Мистецтво, створене тишею

1 21 1650 2. райдуга, утог, глухих, театр міміки і жестів

Сьогодні існує чимало професійних театрів пантоміми, де актори передають зміст вистави лише за допомогою міміки й пластики тіла. Київський театр міміки і жестів «Райдуга» – один з трьох перших таких колективів у світі та єдиний в Україні, створений глухими акторами, аби нести живе мистецтво тим, хто не чує звуків, та доводити усім іншим безмежність діапазону вираження людських почуттів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Зароблені кошти інвалідам найбажаніші

1 21 P1012946 1 2. обмеженими фізичними можливостями, особливими потребами, працевлаштування, служби зайнятості, інвалідів

Житомирський спеціалізований пункт служби зайнятості — єдиний в Україні.

Робота для людей з обмеженими фізичними можливостями — це не тільки можливість поліпшити своє матеріальне становище, а насамперед шанс відчути себе повноправним членом трудового колективу, праця якого приносить користь суспільству.

Детальніше…Додати коментар (0)

До свинарника – у модельному взутті

1 21 k svinarniku v model noj obuvi view full image 2. дітей, суспільстві, хлопців

Справжньою окрасою Виноградова є будівля за високим парканом на вулиці Станційній, у якій розміщується дитбудинок-інтернат для розумово відсталих дітей (хлопців). Це одна з найпривабливіших архітектурних споруд міста. У свої сто вісім років виглядає як нова, хоча перший камінь був закладений ще за часів імператора Франца-Йосифа.

Детальніше…Додати коментар (0)

Недоступний Ужгород

1 21 nedostupnyj uzhgorod view full image 2. маломобільних, пандус

Журналісти вже не раз інспектували місто на наявність пандусів, які би забезпечували доступ людям з особливими потребами до громадських закладів Ужгорода. Однак, попри те, що ці підйоми зараз встановлені біля багатьох крамниць і майже біля кожної державної установи, виглядає, що облаштовували їх тільки про людське око.

Детальніше…Додати коментар (0)