Розпочалася реєстрація на тренінг для людей з інвалідністю
Мрієте не залежати від примх роботодавців чи розміру пенсій? І маєте задум започаткувати власну справу? Але поки ще вагаєтеся, бо не впевнені у власних силах?
Мрієте не залежати від примх роботодавців чи розміру пенсій? І маєте задум започаткувати власну справу? Але поки ще вагаєтеся, бо не впевнені у власних силах?
У Програмі медичних гарантій-2024 буде збільшено фінансування реабілітаційних медичних послуг з огляду на високий попит на них.
Про це повідомили у Національній службі здоров’я.
Нещодавно мережею розлетілася інформація про ганебний випадок, коли військовому з інвалідністю відмовилися здати квартиру. І таке трапляється щодня. Більшість не уявляє, з яким спротивом у звичайному побутовому житті стикаються люди з інвалідністю.
68-річний Володимир Машлякевич прожив в Маріуполі 23 роки. У 2022-му, через відсутність ліків проти діабету, йому ампутували ногу. Він з дружиною втратили свій будинок під час чергового обстрілу міста РФ та виїхали з окупації на Рівненщину до родичів.
Він кинувся на мінне поле рятувати свого побратима, навіть не знаючи його імені, а невдовзі випадково зустрівся з ним у госпіталі, теж втративши ногу у боях. У лікарні два бійця стали найкращими друзями.
У центрі протезування та реабілітації Superhumans Center додали ще одну послугу — реінтеграція людей, яка націлена допомогти пацієнтам знайти роботу, нові навички, хобі.
На Полтавщині п’ять громад долучилася до пілотного проєкту з надання послуги соціального відновлення для ветеранів війни з інвалідністю разом із родинами.
В рамках підписаного між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «ЕПІ-ПРОСВІТА» Меморандуму про співпрацю та партнерство триває реалізація гуманітарно-освітнього проєкту «Гуманітарна незалежність» для батьків дітей з епілепсією та іншими інвалідностями.
“Ліон” – 26-річний доброволець. Коли почалася повномасштабна війна, він працював на будівництві за кордоном, але повернувся до України, щоби долучитися до ЗСУ. “Ліон” воював на Донецькому напрямку, де й був поранений — втратив ліву ногу.
Гострий реабілітаційний період передбачає початок роботи над відновленням втрачених функцій людини через 24 години після стабілізації її стану, одночасно з наданням медичної допомоги. Такий ранній початок реабілітаційних втручань мінімізує ризик розвитку ускладнень, пов’язаних зі знерухомленням, підвищує ефективність процесу відновлення та зменшує ймовірність…