В Одесі успішно реалізується міська програма «Рівність» (ФОТО)

1 22 3 DSC 0227 3 2. особливими потребами

  1 22 3 DSC 0227 3

В Одесі успішно реалізується міська програма «Рівність», одна з цілей якої – створення безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціального, громадського та житлового призначення.

Так, протягом 2015 року на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради були зроблені ремонти в приміщеннях, у яких департаментом праці та соціальної політики міськради ведеться прийом громадян, які потребують соціального захисту, встановлено та відремонтовано пандуси. Зокрема, ремонт був проведений у будівлях, розташованих по вул. Філатова, 2-а, вул. Толстого, 7, вул. Ясна, 6 та вул. Академіка Філатова, 27/1.

У приміщеннях, розташованих по вул. Генерала Петрова, 8, проводиться капітальний ремонт, упорядковується територія, облаштовано пандус. Також виконано капітальний ремонт приміщень громадської організації «Одеське міське товариство інвалідів» по вул. Болгарській, 41, де також встановлено і облаштовано пандус для осіб з особливими потребами.

Наразі ведеться реконструкція житлового будинку, розташованого по вул. Маршала Жукова, 32, де виконується встановлення підйомного пристрою для безперешкодного доступу осіб з особливими потребами. Завершення робіт планується до кінця поточного місяця. Завершується реконструкція житлового будинку, розташованого по вул. Балківській, 35. Проектом передбачено влаштування пандуса для осіб з особливими потребами.

Ремонтні роботи проводяться за рахунок міського бюджету.

Контролює хід виконання цього виду робіт віце-мер В’ячеслав Шандрик.

  1 22 3 DSC 0218 1

  1 22 3 DSC 0222 2

  1 22 3 DSC 0255 4

  1 22 3 DSC 0256 5

  1 22 3 DSC 0273 6

Офіційний сайт міста Одеса

Одна репліка к “В Одесі успішно реалізується міська програма «Рівність» (ФОТО)”

  1. Владимир :

    Всё это хорошо но вот инвалид поехал покататься и у него в городе прокололась колесо или поломалась коляска. Что ему делать в такой обстановке? Поэтому у меня предложение на базе скорой помощи обязать их таких инвалидов забирать вместе с коляской и отвести его домой – там он разберётся. Предлагаю выделить одну скорую на каждый район города. Тогда можно будет позвонить 103 и тебе помогут. Следующее необходимо каждую весну ремонтировать пешеходные переходы возле транвайных путей так как возле них проехать на коляске невозможно. Надеюсь что это будет сделано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*