У Парижі пройшла Міжнародна конференція CAFE «Total Football, Total Access»

1 05 6 конф 31 3 2. конференції

  1 05 6 4 1

На конференції, яка проходила 30 та 31 жовтня на відому паризькому стадіоні «Стад де Франс», зустрілися найвідоміші футбольні діячі Європи у сфері реалізації проектів рівного доступу людей з обмеженими можливостями до перегляду футбольних матчів на стадіонах. У ході заходу обговорювалися шляхи вирішення спільного завдання – поліпшити доступ цієї категорії вболівальників до перегляду футбольних матчів, і більш глибокого залучення їх у світ спорту.

Україну на конференції представляли делегати з Києва, Дніпропетровська, Харкова та Сум. Крім уболівальників з інвалідністю, в обговоренні серйозних тем брали участь Наталія Скрипка, виконавчий директор Національної асамблеї інвалідів України, Юрій Титаренко, президент Асоціації футболу інвалідів України, Любомир Покотило, аудіо-описовий коментатор НСК «Олімпійський».

Українські делегати стали учасниками сесій конференції, на яких обговорювалися: досвід роботи аудіо-описових коментаторів в Україні, спадщина проекту УЄФА ЄВРО-2012 «Футбол без обмежень», результати нового європейського проекту УЄФА «Капітани змін», який був успішно реалізований у Федерації футболу України, Тиждень дій CAFE в Україні та Польщі.

Головна мета CAFE – зробити європейський футбол доступним для всіх людей з обмеженими фізичними можливостями. Досягти цього можна шляхом покращення інфраструктури стадіонів і надання спеціальних послуг глядачам з фізичними обмеженнями, а також, сприяючи залученню людей з обмеженими можливостями у світ футболу, підвищуючи рівень суспільного усвідомлення їхніх потреб.

  1 05 6 5 2

  1 05 6 конф 31 3

  1 05 6 конф 411 4

Офіційний сайт Федерації футболу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*