Київщина продовжує розбудовувати безбарʼєрний простір (ВІДЕО)

Київщина продовжує розбудовувати безбарʼєрний простір (ВІДЕО). київщина, брифінг, доступ, інвалідність, інфраструктура

Київщина продовжує розбудовувати безбарʼєрний простір. київщина, брифінг, доступ, інвалідність, інфраструктура

В 2024 році відповідно до Плану заходів з безбарʼєрності в області мають бути виконані 65 завдань. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту містобудування та архітектури Київської ОДА Ярослав Янович.

«Наша головна мета незмінна – всі проєкти нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів мають відповідати потребам маломобільних груп населення», – підкреслив Ярослав Янович.

Територіальні громади продовжують вживати заходи щодо пристосування громадських будівель, зокрема будівель і приміщень органів державної влади, для використання маломобільними групами населення та покращення обслуговування осіб з інвалідністю.

Також у 2024 році за участю громадських організацій буде проведено моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Заплановані ремонтні роботи для забезпечення безбар’єрного доступу до укриттів, облаштованих у закладах соціальної інфраструктури.

Також продовжується реалізація флагманського проєкту Київської області «Мережа інклюзивної професійної освіти». Його метою є створення навчальних курсів перекваліфікації для вільного доступу до якісної освіти ветеранів війни та маломобільних груп населення на базі діючих закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Київська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*