“Незламні духом” об’єднали митців з інвалідністю з усієї України (ВІДЕО)

“Незламні духом” об’єднали митців з інвалідністю з усієї України (ВІДЕО). микола подрезан, доступність, онлайн-тренінг незламні духом, проєкт, інвалідність

“Незламні духом” об’єднали митців з інвалідністю з усієї України. микола подрезан, доступність, онлайн-тренінг незламні духом, проєкт, інвалідність

В Україні завершився цикл мотиваційних онлайн-тренінгів «Незламні духом», тренерами в якому виступили митці з інвалідністю з усієї України.

Про це Укрінформу повідомили автори проєкту – компанія «Вавілон», яка реалізувала його за підтримки Українського культурного фонду.

«Цей проєкт покликаний привернути увагу до проблем, з якими щодня стикаються люди з інвалідністю. Зокрема, йдеться про можливість безбар’єрного доступу до об’єктів культури та мистецтва, історичних пам’яток», – розповіли організатори.

Мотиваційним спікером онлайн-тренінгів став Микола Подрезан, екстремальний мандрівник, автор проєкту «Планета Земля – погляд з інвалідного візка», який майже сім років подорожував дорогами шести континентів в інвалідному візку.

Цикл мотиваційних онлайн тренінгів «Незламні духом» ВИПУСК # 2

Цикл мотиваційних онлайн тренінгів «Незламні духом» ВИПУСК # 2👉 Практичні рекомендації від людей незламного духу, які знайшли власний шлях і реалізували свій творчий потенціал незважаючи на обставини та обмеження. Про те, які комплекси заважають встановити власний порядок у власному житті від героїв нашої другої програми циклу мотиваційних онлайн тренінгів «Незламні духом» Євген Лавренчук – головний режисер Одеської національної опери та генерального директора-художнього керівника Ukrainian Inclusive Choir & Orchestra Григорій Гришкан – перший український актор з діагнозом ДЦП, сценарист, фінансист, держслужбовець, який розповів свою історію досягнення успіху та становлення в сучасному суспільстві: наполегливість у навчанні, відмови у наданні роботи, сприйняття себе як повноцінною ланкою суспільства та успіх, який виборено працею та настирністю.Лілія Катькова – народна майстриня з ОдесиЗа уачсті відомого українського кінорежисера Михайла ІллєнкоГоловний спікер онлайн тренінгів – Микола Подрезан (інвалід-візочник, автор проєкту "Планета Земля – Погляд з інвалідного візка"), який відомий в Україні та далеко за її межами, як наполегливий та освідчений експерт, що багато років бореться за створення безбар’єрного середовища в Україні.Постійний експерт проєкту – Олександр Боршуляк, Голова Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів, інспектор з охорони прав людиниСтратегічним медійним партнером Циклу мотиваційних онлайн тренінгів виступає телевізійний проєкт «Незламні духом», автором якого є Олеся Доліна/ Olesya Dolina- військовий капелан, громадський діяч, телережисер, журналіст.Творча група проєкту:Режисер та ведуча онлайн тренінгів – Olesya DolinaМотиваційний спікер – Микола ПодрезанКреативний продюсер проєкту – Андрій РізольПродюсер проєкту – Святослав РизольКоординатор проєкту – Льоша АврамчукПроєкт компанії «ВАВІЛОН» – «Цикл мотиваційних онлайн-тренінгів «Незламні Духом» – реалізується за підтримки Український культурний фондМедіапартнери: канал I-UA.TV, проєкт «Дивись українське!»#НезламніДухом_onLine#інклюзія#компаніяВАВІЛОН#Українськийкультурнийфонд#запідтримкиукф

Опубліковано Компанія "Вавілон" Понеділок, 28 вересня 2020 р.

 

«Що заважає досягти успіху в житті та які комплекси треба перебороти? Саме про це фільми з циклу мотиваційних онлайн-тренінгів «Незламні духом». Комусь не вистачає часу, щоб зробити щось корисне навіть для себе? Тим більше, для когось іншого? Щоб чогось досягти в житті, потрібно навести лад в своїй буденності – в реалізації життєвої мети не повинно бути хаосу. Друзі, навіть успішні, подивіться відео! А якщо ви все це знаєте, то комусь із знайомих порекомендуйте. Обов’язково знайдеться людина, якій наше відео надасть сил та впевненості у собі!» – розповів він про цикл мотиваційних тренінгів, яким поставив собі за мету створити в Україні безбар’єрний простір для людей з інвалідністю.

Автори проєкту надихалися досвідом світового лідера інклюзивної культури Ніколаса Вуйчича, засновника організації «Життя без кінцівок» та ведучого мотиваційних програм, в яких він особистим прикладом доводить, що сила духу, цілеспрямованість та працьовитість є запорукою успіху, самореалізації та повноцінного життя для кожної людини.

Автори українського циклу мотиваційних онлайн-тренінгів знайшли понад 20 героїв – особистостей, історії яких, попри фізичні вади і обмеження, здатні мотивувати інших на позитивні зміни. В онлайн-тренінгах «Незламні духом» також надаються практичні поради, які ґрунтуються на всесвітньому досвіді, щодо доступності обмежених у вільному пересуванні громадян до культурних осередків.

До мотивуючих онлайн-тренінгів були залучені: співачка та волонтер Анжеліка Рудницька, лідер гурту «Мандри» – Сергій (Фома) Фоменко, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» – Тарас Компаніченко, кінорежисер Михайло Іллєнко.

Окрім мотиваційної та навчальної складової проєкт має практичне надбання – ескізи різних елементів конструкцій та механізмів для забезпечення вільного доступу людей на візках до закладів культури у Києві, Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Одесі, Вінниці.

Зокрема, експерт проєкту, голова Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів, інспектор з охорони прав людини Олександр Боршуляк запропонував варіанти доступності до театрів, музеїв та Михайлівського Золотоверхого собору у столиці.

Усі випуски циклу можна переглянути у соціальних мережах за хештегом #НезламніДухом_onLine.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*