Одеса пропонує для осіб з інвалідністю спеціальні екскурсії та комфортні номери в готелях

Одеса пропонує для осіб з інвалідністю спеціальні екскурсії та комфортні номери в готелях. одеса, готель, екскурсія, номер, інвалідність, abstract, art, screenshot. A close up of a metal bench

В Одесі особлива увага приділяється створенню безбар’єрного простору для людей з особливими потребами.

Так, у готелях міста облаштовані комфортні номери для людей з особливими потребами, зокрема:

Олександрівський, Олександрівський проспект, 12, тел.: (048) 725-61-61;

Лондонський, Приморський бульвар, 11, тел .: (048) 705-87-77;

Брістоль, вул. Пушкінська, 15, тел.: (048) 796-55-00;

Фредерік Коклен Бутік, пров. Некрасова, 7, тел.: (048) 737-55-53;

Готельний комплекс «Одеса», Гагарінське плато, 5, тел.: (048) 705-77-10.

Також для людей з особливими потребами в Одесі обладнано низку пляжів у різних районах міста: «Аркадія», «Лузанівка», «Дельфін», пляж на 11-ій станції В. Фонтану, біля «причалу №1», дайвінг-центр. Інфраструктура пляжів пристосована під потреби осіб з інвалідністю: обладнані спеціальні конструкції для підйому і спуску інвалідних візків, душові кабіни, роздягальні і туалет.

Крім того, особи з інвалідністю мають можливість ознайомитися з визначними пам’ятками міста, історичною та культурною спадщиною Одеси, побувавши на спеціально організованих екскурсіях. Маршрут екскурсії для осіб з інвалідністю на візках прокладений таким чином, щоб максимально полегшити їхнє пересування, уникаючи місць, де потрібна стороння допомога.

Екскурсія починається на перетині Дерибасівської та Рішельєвської, після чого екскурсанти прямують до Оперного театру, а потім – до Археологічного музею, до Думській площі, Приморським бульваром і до Воронцовського палацу. Завершується екскурсія на Катерининській площі.

* * * * *

Для поліпшення умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальної реабілітації, працевлаштування та вільного доступу до об’єктів соціального, громадського і житлового призначення в місті Одесі затверджено Міську програму «Рівність» на 2016-2019 роки.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*