Світлана Онищук: Ми робимо все для того, щоб створити безбар’єрний доступ для осіб з інвалідністю до закладів освіти (ФОТО)

Світлана Онищук: Ми робимо все для того, щоб створити безбар’єрний доступ для осіб з інвалідністю до закладів освіти (ФОТО). івано-франківська область, світлана онищук, доступність, заклад освіти, інвалідність

Світлана Онищук: Ми робимо все для того, щоб створити безбар’єрний доступ для осіб з інвалідністю до закладів освіти. івано-франківська область, світлана онищук, доступність, заклад освіти, інвалідність

25 серпня заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук, керівник громадської організації «Слід» Микола Макар та представник департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА відвідали Яремчанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 та Гаврилівський ліцей Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Надвірнянської районної ради.

Вони ознайомилися із забезпеченням доступності учнів з інвалідністю до цих навчальних закладів.

Світлана Онищук відзначила: «Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя, людські надії на те, що все буде добре. На їх долю випали нелегкі випробування. Проте, долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу та непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм – взірець для інших. Нам потрібно консолідувати усі зусилля, щоб вони відчули себе повноцінними та потрібними. Для осіб з інвалідністю необхідно зробити все для того, щоб навчальні заклади були доступними».

У загальноосвітній школі № 1 І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради завершуються будівельні роботи, які здійснюються в рамках Президентської програми «Велике будівництво» та проводиться капітальний ремонт будівель Гаврилівського ліцею, зокрема, утеплюються фасади, ремонтується дах та проводиться заміна вікон, дверей і підлоги.

Також посадовиця зауважила, що питання створення безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю до закладів освіти, у відповідності до державних будівельних норм, перебуває на контролі в органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*