У Чернігові запрацює соціальне таксі

У Чернігові запрацює соціальне таксі. чернігів, автотранспорт, перевезення, соціальне таксі, інвалідність, person, human face, indoor, clothing, man, suit, wall, group, woman, people. A group of people in a room

У Чернігові запрацює соціальне таксі. чернігів, автотранспорт, перевезення, соціальне таксі, інвалідність

13 вересня стало особливим днем для підопічних та працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у м. Чернігові ради. Адже в цей день вони урочисто отримали спеціальний автотранспорт для перевезення людей з інвалідністю, який забезпечить їм надання нових транспортних послуг, допоможе легко пересуватися по місту та стати соціально активнішими громадянами.

У святковому заході взяли участь народний депутат України Сергій Березенко, директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олег Русін та керівники Деснянської районної у м. Чернігові ради.

Довідково: Рішенням виконавчого комітету Деснянської районної у місті Чернігові ради від 10.09.2018 № 205 затверджено Порядок надання транспортних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Для цього закуплено легковий автомобіль RENAULT DOKKER, 2018 року випуску, який обладнано спеціальним сертифікованим обладнанням для перевезення людини у кріслі колісному. Автомобіль закуплено відповідно до відкритих торгів, переможцем яких стало ТОВ «Соллі Плюс» м. Харків. Переобладнували автомобіль у м. Києві ТОВ «Окраїна». Вартість спеціалізованого автомобіля згідно з договором про закупівлю становить 748,5 тис. гривень (кошти в сумі 727,5 тис. грн – субвенція з державного бюджету, виділена за сприяння народного депутата України С. Березенка, 21,8 тис. грн – дотація з місцевого бюджету).

Відтепер до послуг підопічних новий автомобіль, спеціально переобладнаний під інвалідні візки, а також під великий вантаж до півтони, який найближчим часом буде використовуватись для вирішення нагальних, життєво важливих потреб маломобільних громадян, мешканців Деснянського району міста Чернігова.

Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*