У Харкові перевірили доступність поліцейських відділків для людей з інвалідністю

У Харкові перевірили доступність поліцейських відділків для людей з інвалідністю. харків, доступність, перевірка, поліцейський відділок, інвалідність, person, indoor, table, computer, laptop, human face, office building, desk, furniture. A group of people in a room

У Харкові перевірили доступність поліцейських відділків для людей з інвалідністю. харків, доступність, перевірка, поліцейський відділок, інвалідність

Засідання Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відбулося 18 жовтня в Харківській міській раді.

У заході взяли участь заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, голова комітету доступності Світлана Горбунова-Рубан, директори профільних департаментів, заступники голів адміністрацій районів міста Харкова та керівники громадських організацій.

Як повідомила віце-президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, експерти з доступності та студенти Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова безпосередньо з правоохоронцями провели моніторинг рівня доступності дев’яти районних відділень поліції міста Харкова.

Серед загальних проблем – відсутність пандусів, спеціалізованих місць для паркування та пристосованих туалетів, вузькі двері, високі пороги. Для людей з проблемами зору не встановлені покажчики або звукові маячки на входах до відділень. Також у всіх будівлях немає ліфтів, що, до речі, не дозволило експертам для оцінки доступності поверхів піднятися вище першого.

«Архітектурна реальність така, що ці будівлі, в основному, недоступні для людей з обмеженими фізичними можливостями. Але радує те, що поліція була налаштована доброзичливо, йшла нам назустріч, допомагала. За результатами моніторингу був складений звіт, який передали до поліції, а також розроблені рекомендації щодо поліпшення доступності кожного відділку», – повідомила Олена Шингарьова.

Представник Головного управління Національної поліції в Харківській області Олександр Топорін повідомив, що вже проводиться певна робота з установки пандусів, також в поліції реалізують програму з переоблаштування райвідділів, що дозволить вирішити низку озвучених проблем.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*